{{ctrl.notification}}

بلیط چارتر و هواپیمایی الاتحاد

هواپیمایی الاتحاد

برخلاف بلیط سیستمی، شما نمی توانید بلیط چارتر را به راحتی استرداد کنید یا تاریخ آن را تغییر دهید. در پروازهای چارتر امکان برگرداندن بلیط هواپیما را ندارید یا اگر در بعضی شرایط این امکان را داشته باشید که بلیط چارتر را پس بدهید، میزان جریمه لغو کردن بلیط هواپیما بسیار بالا است و گاهی معادل هزینه خود بلیط تمام می شود. یعنی مثلا اگر به هر دلیلی بلیط چارتر را لغو کنید، ممکن است چارتر کننده تمامی پولی را که برای بلیط هواپیما پرداخته اید، برای خودش نگه دارد زیرا صندلی هواپیما را پیش خرید کرده است. دیگر این که درست است شما از آژانس، بلیط چارتر می خرید اما اگر مشکلی در پروازتان به وجود بیاید، مثلا اگر پروازتان تاخیر داشته باشد، بارتان گم شود، پروازتان لغو شود و … مسئولیت این مشکلات بر عهده شرکت های هواپیمایی است و آژانس چارتر کننده به شما خدمات خاصی نمی دهد.

هواپیمایی الاتحاد

شرکت هواپیمایی اتحاد، Etihad Airways، در سال ۲۰۰۳ توسط خاندان سلطنتی شیخ نشین ابوظبی تاسیس گردید. پایگاه اصلی هواپیمایی اتحاد در فرودگاه بین‌المللی ابوظبی بوده و دفتر مرکزی آن در شهرک خلیفه ابوظبی قرار دارد. اتحاد ایرویز در سال ۲۰۱۲ حدود ۱۰.۳ میلیون مسافر را جابه‌جا نموده است که نسبت به سال قبل رشدی ۲۳ درصدی را نشان می‌دهد. این شرکت امروزه جزو بیست شرکت مطرح هوایی جهان و یکی از پیشرفته‌ترین ایرلاین‌های منطقه خلیج‌فارس محسوب می‌گردد. از ویژگی‌های بارز این شرکت، عقد قراردادهای متعدد همکاری با شرکت‌های مطرح هواپیمایی جهان و حتی پیمان اتحاد با آنهاست. از مشهورترین این شرکت‌ها می‌توان به داروین، ایربرلین، جت‌ایرویز هند و ویرجین‌ایر استرالیا اشاره نمود.

خرید بلیط هواپیما الاتحاد

هم اکنون این شرکت بیش از ۱۰۰ فروند هواپیمای مسافربری و باری در اختیار خود دارد که البته برخی از این هواپیماها توسط ایرلاین‌های دیگری همچون اطلس‌ایر، مارتین‌ایر، جت ایرویز و ... مدیریت می‌شوند.

با سفرتیک بلیط چارتر و بلیط سیستمی خود را به صورت کاملا آنلاین رزرو کنید.

date_range یکشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۶ remove_red_eye 2048 بازدید favorite_border 0 chat 0
ثبت نظر
chat 0