{{ctrl.notification}}

خرید بلیط هواپیما و هواپیمایی امارات

هواپیمایی امارات

بلیط پروازهای Open Jaw به سه دسته تقسیم می‌شوند. بلیط Open Jaw معمولی: در این نوع بلیط هواپیما مسافر از شهری به شهر دیگر سفر می‌کند و در مسیر برگشت به فرودگاهی متفاوت در مقصد مراجعه می‌کند. برای مثال، پرواز از فرودگاه نیویورک به فورت مایرز فلوریدا، فرودگاه بین المللی ساوثوست فلوریدا به بوستون. در این حالت مسافر فقط هزینه یک بلیط هواپیما را تقبل کرده و در عین حال فرصت بازدید و اقامت در شهرهای مختلف را دارد. بلیط Open Jaw با مقصد متغیر: در این نوع بلیط هواپیما نیز مسافر از شهر الف به شهر ب پرواز کرده و در مسیر برگشت از شهر ج به شهر الف باز می‌گردد. خرید بلیط هواپیما از این نوع برای سفرهای تابستانی یا تور اروپا گزینه مناسبی محسوب می‌شود؛ زیرا ضمن پرداخت هزینه بسیار کمتری برای سفر به چند کشور اروپایی، امکان بازدید از جشنواره‌های متنوع در کشورهای مختلف نیز برای گردشگران فراهم می‌شود. بلیط Open Jaw دوگانه: این نوع از بلیط هواپیما, اندکی با دو مورد قبلی متفاوت بوده و تهیه آن مستلزم تماس با شرکت‌های هواپیمایی است؛ به این ترتیب که در این نوع دو مبدا و دو مقصد متفاوت انتخاب می‌شود. برای مثال، پرواز از شیکاگو به دالاس و ادامه سفر از هیوستون به میامی. در مجموع، با تعریفی ساده‌تر می‌توان بلیط open jaw را به این شکل بیان کرد که شرکت هوایی مسافر را از مبدا الف به مقصد ب انتقال می‌دهد و عزیمت از شهر ب به شهر ج (برای بازگشت به شهر الف) به عهده خود مسافر است. گفتنی است خرید بلیط هواپیما از این نوع بیشتر برای مسافران با تجربه دارای کاربرد است، زیرا علاوه بر صرفه‌جویی در هزینه‌های سفر، امکان دسترسی به مقصدهای مختلف با اهداف کاری یا تفریحی فراهم می‌شود. از این‌رو، برای تهیه این نوع بلیط هواپیما باید به خوبی در مورد گزینه‌های موجود پروازهای open jaw مطابق با برنامه سفر تحقیق کرده و سپس برای رزرو بلیط هواپیما اقدام کرد.

هواپیمایی امارات

شرکت هواپیمایی امارات که دفتر مرکزی آن در دبی قرار دارد، متعلق به امارات متحده‌ی عربی بوده و روزانه به سراسر دنیا، از خاورمیانه گرفته تا اروپا، آفریقا، جنوب شرق آسیا و آمریکای شمالی پرواز دارد. این ایرلاین در سال 1985 تاسیس شده است و در سال 2012، رتبه‌ی هشتم ایرلاین‌های برتر جهان را از نظر شمار انتقال مسافر بین‌المللی و ارایه‌ی خدمات کسب کرده است. ناوگان هواپیمایی امارات شامل 200 فروند هواپیما می‌شود. امارات در حدود 18 هزار خدمه‌ی پرواز دارد که این تعداد، روز به روز و با افزایش شمار پروازهای این شرکت هواپیمایی رو به افزایش است. اگر مایل به سفر با این ایرلاین باشید، باید خودتان را برای توقف‌های این هواپیمایی آماده کنید. ایرلاین امارات پس از برخواستن از تهران به هر مسیری در هر جای دنیا، توقفی در دبی خواهد داشت که در مسیر برگشت هم همین توقف در دبی تکرار می‌شود.

خرید بلیط هواپیما امارات

کلاس‌های پروازی هواپیمایی امارات همان سه کلاس پروازی معمول فرست کلاس، بیزینس و اکونومی است. در هواپیماهای ایرلاین امارات، سه نوع کابین فرست کلاس تعبیه شده است که شامل یک سوئیت کامل می‌شود. صندلی‌های کلاس پروازی بیزینس، مجهز به ماساژور بوده و امکان تماشای تلویزیون و شارژ دستگاه‌های الکترونیکی شما را هم در اختیارتان قرار می‌دهد و دست آخر، کلاس پروازی اکونومی است که ارزان‌ترین صندلی‌های این هواپیمایی را شامل می‌شوند که پورت USB و تلویزیون‌های ICE در آن‌ها تعبیه شده است. میزان بار مجاز در کلاس‌های مختلف هواپیمایی امارات با یکدیگر تفاوت دارند؛ در کلاس اقتصادی، میزان بار مجاز برای هر نفر 30 کیلوگرم، بیزینس 40 کیوگرم و فرست کلاس، 50 کیلوگرم در نظر گرفته شده است. هواپیمایی امارات تاکنون جوایز متعددی را به نام خود زده است که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به رتبه‌ی هشتم ایرلاین‌های برتر سال 2012، ایرلاین برتر سال 2013 و دریافت چهار ستاره از گروه skytrax اشاره کرد. هواپیمایی امارات از معدود ایرلاین‌هایی است که سرگرمی‌های داخل هواپیمای متعددی دارد. این شرکت بعد از ویرجین آتلانتیک، دومین شرکتی بود که سیستم سرگرمی فردی را برای تک تک کابین‌ها تعبیه کرد. یکی دیگر از جوایز هواپیمایی امارات، جایزه‌ی بهترین سرگرمی داخل هواپیما و بهترین ایرلاین خاورمیانه در سال 2013 بوده است.

با سفرتیک بلیط چارتر و بلیط سیستمی خود را به صورت کاملا آنلاین رزرو کنید.

date_range دوشنبه ۰۶ آذر ۱۳۹۶ remove_red_eye 4654 بازدید favorite_border 0 chat 0
ثبت نظر
chat 0