{{ctrl.notification}}

خرید بلیط هواپیما و هواپیمایی انور ایر

خرید بلیط هواپیما و عامل مهم زمان

کسانی که قصد خرید بلیط هواپیما را دارند، بهتر است بلیط هواپیما را زودتر بخرند. فقط ایرانی ها نیستند که باید از چند روز قبل بلیط هواپیما خود را تهیه کنند، در تمام دنیا روند خرید بلیط هواپیما به همین صورت می باشد. حداقل از چند هفته قبل از پرواز بلیط خود را خریداری کنید. به ندرت پیش می آید که معاملات دقیقه 90 خوب باشند. به طور کلی، برای پروازهای داخلی در ایران از 7 روز قبل و پروازهای بین المللی و خارجی از 34 روز قبل اقدام به خرید بلیط هواپیما نمایید.  قیمت بلیط هواپیما در پروازهای داخلی، حتی اگر چند هفته زودتر خریداری شود، فرقی نمی کند. وبسایت سفرتیک ارزان ترین بلیط چارتر را ارائه میدهد.

هواپیمایی انور ایر

هواپیمایی انور ایر، بزرگ‌ترین شرکت هواپیمایی خصوصی در ترکیه است که در سال ۱۹۹۲ تأسیس شده است. هواپیمایی انور ایر، بزرگ‌ترین ایرلاین خصوصی ترکیه است که با در اختیار داشتن ۳۰ فروند هواپیمای ایرباس به ۱۴ مقصد داخلی در ترکیه و بیش از ۱۲۰ مقصد بین‌المللی پرواز دارد. این شرکت هواپیمایی پس از مقررات زدایی از صنعت هواپیمایی داخلی ترکیه، رشد و توسعه زیادی پیدا کرد و یکی از مهم‌ترین ایرلاین‌ها در جابه‌جایی مسافران در داخل مرزهای ترکیه شد. در این ۲۴ سالی که از فعالیت شرکت هواپیمایی انور می‌گذرد، این ایرلاین توانسته نقش قابل‌توجهی در توسعه صنعت هواپیمایی کشور ترکیه ایفا کند. دفتر مرکزی انور ایر در فرودگاه بین‌المللی آتاتورک در استانبول است. این شرکت هوایی که در سال ۱۹۹۲ میلادی فعالیت خود را با پرواز به شهرهای مختلف ترکیه آغاز کرده است در سال ۲۰۰۳ پروازهای بین‌المللی خود را نیز شروع کرد. این شرکت اولین پروازهای خود را با اجاره هواپیماهای ایرباس آ- ۳۲۰ آغاز کرد و از سال ۲۰۰۳ نیز به‌عنوان یکی از شرکت‌های ارائه‌دهنده پروازهای ارزان‌قیمت مطرح گردید.

خرید بلیط هواپیما انور ایر

انور ایر که اکنون جزو شرکت‌های هواپیمایی ارزان‌قیمت (low cost) ترکیه به‌حساب می‌آید، از سال ۲۰۰۳ توانست خطوط هوایی بین‌المللی خود را راه‌اندازی کند و تعداد مقصدهای خود را افزایش دهد. در حال حاضر ایرلاین انور به ۱۴ مقصد داخلی در خاک ترکیه و بیش از ۱۲۰ مقصد بین‌المللی در جهان پرواز دارد. این شرکت اولین پروازهای خود را با اجاره هواپیماهای ایرباس A320 آغاز کرد و هم‌اکنون ۳۰ فروند هواپیما در ناوگان خود دارد. ایرلاین انور از سال ۱۹۹۲ تاکنون بیش از ۸۵ میلیون مسافر در جهان جابه‌جا کرده که سالیانه چیزی حدود ۱٫۴ میلیون مسافر می‌شود. قطب شرکت هواپیمایی انور فرودگاه بین‌المللی آتاتورک است و در حال حاضر حدود ۱۵۰۰ نفر پرسنل دارد.

انور ایر به ۱۴ مقصد داخلی در خاک ترکیه و بیش از ۱۲۰ مقصد بین‌المللی در جهان پرواز دارد. هواپیمایی انور ایر علاوه بر شهرهای داخلی ترکیه به ۳۰ مقصد در قاره اروپا و آسیا نیز پرواز مستقیم دارد. در بین شهرهای ایران هم تهران، اصفهان و تبریز مقصد هواپیماهای این شرکت هواپیمایی هستند.

با سفرتیک بلیط چارتر و بلیط سیستمی خود را به صورت کاملا آنلاین رزرو کنید.

date_range یکشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۶ remove_red_eye 413 بازدید favorite_border 0 chat 0

ثبت نظر

chat 0