{{ctrl.notification}}

خرید بلیط هواپیما و هواپیمایی بریتیش ایرویز

هواپیمایی بریتیش ایرویز

 

آژانس های مسافرتی ایران می توانند قبل از خرید بلیط هواپیما آن را برای شما رزور کنند. رزرو بلیط هواپیما هیچ هزینه ای ندارد ولی تا وقتی پول را پرداخت نکنید بلیط هواپیما قطعی نیست. در واقع وقتی هنوز از برنامتون مطمئن نیستید ولی نگران افزایش قیمت بلیط هواپیما هستید میتوانید از آژانس درخواست کنید بلیط هواپیما را رزرو کنه تا آن بلیط با آن قیمت برای شما محفوظ بماند. مدت زمانی که سیستم رزرواسیون بلیط هواپیما این رزرو را برای شما حفظ میکنه بسته به قوانین ایرلاین و کلاس پروازی از چند ساعت تا چندین روز متغیر است و بعد از آن زمان رزرو بلیط هواپیما شما بطور اتوماتیک کنسل میشود و امکان خرید یا رزرو آن بلیط برای دیگران فراهم میشود. این رزرو برای ارائه به سفارت خانه ها و دریافت ویزا هم کاربرد دارد.

هواپیمایی بریتیش ایرویز

شرکت هواپیمایی بریتیش ایرویز، (به انگلیسی: British Airways) یک شرکت هواپیمایی بریتانیایی و حامل پرچم بریتانیا است، که در رتبه نهم از بزرگترین شرکت‌های هواپیمایی جهان بر پایه تعداد مقصد، قرار دارد.این شرکت یکی از بزرگترین و معتبرترین شرکتهای هواپیمایی جهان است. شرکت بریتیش ایرویز در سال ۱۹۷۴ راه‌اندازی شد و در حال حاضر روزانه به ۱۶۹ مقصد در سراسر جهان، پروازهای مستقیم دارد. این شرکت در ماه ژانویه ۲۰۱۱ با شرکت هواپیمایی ایبریا ادغام شد، که در پی آن، اینترنشنال ایرلاینز گروپ تشکیل گردید، که هم‌اکنون به‌عنوان سومین شرکت هلدینگ هواپیمایی جهان شناخته می‌شود. دفتر مرکزی شرکت بریتیش ایرویز در شهر هارموندوورتس، انگلستان قرار دارد و فرودگاه هیترو لندن و فرودگاه گاتویک، قطب‌های این شرکت هواپیمایی و آشیانه هواپیماهای این شرکت به‌شمار می‌آیند. 

خرید بلیط هواپیما بریتیش ایرویز

شرکت بریتیش ایرویز در حال حاضر در ناوگان هوایی خود، دارای ۲۷۷ فروند هواپیمای جت مسافربری می‌باشد. آغاز به کار بریتیش ایرویز با اولین روزهای هوانوردی غیرنظامی در ماه‌های نخست پس از پایان جنگ جهانی اول هم‌زمان شده‌است. در روز ۱۹ اوت سال ۱۹۱۹ میلادی شرکت ایرکرافت ترانسپورت اند تراول ((Aircraft Transport and Travel(ATA) اولین پرواز منظم روزانه مسافری جهان را در مسیر لندن-پاریس انجام داد. در ۳۱ مارس سال ۱۹۲۴ چهار شرکت هواپیمایی انگلستان با یکدیگر ادغام شدند و شرکت امپریال ایرویز را تأسیس نمودند. این شرکت بعدها پروازهای خود را به استرالیا و آفریقا گسترش داد. در سال ۱۹۳۵ تعدادی از شرکت‌های هوایی خصوصی و کوچک بریتانیایی در هم ادغام شدند و شرکت هواپیمایی خصوصی بریتیش ایرویز (با مسئولیت محدود) ((British Airways(Ltd)را شکل دادند. این شرکت تازه تاسیس به رقییبی تمام عیار برای شرکت دولتی امپربال ایرویز تبدیل شد تا اینکه در سال ۱۹۳۹ با تلاش دولت بریتانیا این دو شرکت در هم ادغام شده و شرکت هوایی ملی بریتیش اورسیز ایرویز ((British Overseas Airways Corporation (BOAC) شکل گرفت. پیش از آغاز جنگ جهانی دوم این شرکت پروازهای مختلفی را با هواپیماهای پهن پیکر انجام می‌داد، البته به جز در مسیرهای منتهی به آمریکای جنوبی و اروپا. چرا که در آن روزها انجام پروازهای اروپایی به شرکت بریتیش یوروپین ایرویز ((British European Airways (BEA) و پروازهای آمریکای جنوبی به شرکت بریتیش ساوث امریکن ایرویز (British South American Airways) واگذار شده بود. که شرکت اخیر در سال ۱۹۴۹ مجدداً به شرکت مادر بریتیش اورسیز پیوست.بریتیش ایر ویز با کد یاتا BA و کد ایکائو BAW و نشان SPEEDBIRD پرواز می کند.

با سفرتیک بلیط چارتر و بلیط سیستمی خود را به صورت کاملا آنلاین رزرو کنید.

date_range دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶ remove_red_eye 653 بازدید favorite_border 0 chat 0
ثبت نظر
chat 0