{{ctrl.notification}}

خرید بلیط هواپیما و هواپیمایی ترکیش ایر

هواپیمایی ترکیش ایر

ترفندهای خرید بلیط هواپیما و خرید بلیط ارزان قیمت از مهارت‌های هر مسافر حرفه‌ای است. راهکارهایی برای رزرو و خرید بلیط هواپیمای ارزان، طوری که بتوانید ارزان‌ترین بلیط را خریداری کنید. خوشبختانه برخی از این مسافران حرفه‌ای تجربیات خود را دراختیارِ ما گذاشته‌اند تا ما بتوانیم به شما بهترین و موثرترین ترفند‌ها در خرید بلیط هواپیما را به شما معرفی کنیم. علاوه‌بر سایت‌های آژانس‌های هواپیمایی باید سایت‌های خرید بلیط هواپیما را هم بررسی کرد. این کار به شما کمک می‌کند تا مطمئن باشید که بهترین و ارزان‌ترین بلیط هواپیما را در دست دارید. برخی از سایت‌های خرید آنلاین بلیط هواپیما امکانی دارند که به‌محضِ موجود شدن بلیط با قیمت مدنظر شما، شما را از طریق ایمیل یا پیامک آگاه می‌کند. این سیستم که در انگلیسی Price Alert خوانده می‌شود، به شما کمک می‌کند تا همیشه از بهترین و ارزان‌ترین قیمت‌ها باخبر باشید. 

هواپیمایی ترکیش ایر

شرکت هواپیمایی ترکیش ایرلاین در سال 1993 شروع به فعالیت کرده است . این شرکت که هواپیمایی ملی ترکیه است ، اولین شرکت هواپیمایی است که در ترکیه تاسیس شده است و در مدت فعالیتش دارای رشد بسیار چشمگیری بوده است. در حال حاضر با تعداد 331 فروند هواپیما ، دارای دومین ناوگان بزرگ هواپیمایی پس از شرکت لوفتانزا میباشد و به 290 نقطه در سرتاسر دنیا پرواز دارد .شرکت هواپیمایی ترکیش ایرلاین تمام اروپا را تحت پوشش دارد و در حال حاضر جزو بهترین شرکت های هواپیمایی در سراسر دنیا میباشد. وقتی با بلیط هواپیمایی ترکیش ایرلاین سفر میکنید ، در فرودگاه آتاترک شهر استانبول توقف خواهید داشت.

خرید بلیط هواپیما ترکیش ایر

بلیط هواپیما ترکیش ایرلاین نسبت به ایرلاین های اروپایی ،قیمت مناسب و سرویس مناسبی دارد و در مسیر پروازی خود خدمات پذیرایی و غذایی نیز دارد . با بلیط هواپیما ترکیش ایرلاین قادر خواهید بود به تمام اروپا سفر کنید .این شرکت هواپیمایی تقریباٌ به تمام اروپا پرواز دارد و برای سفر به اروپا بهترین گزیته پیشنهادی میباشد . در اغلب مسیرهای پروازی زمان توقف شما در نقطه میانی (فرودگاه آتاترک استانبول ) بسیار کوتاه خواهد بود و همچنین نیاز به دریافت ویزای ترانزیت ندارید. در حال حاضر هواپیمایی ترکیش ایرلاین از شهرهای تهران ، تبریز ، مشهد ، اصفهان ، کرمانشاه ، اهواز به استانبول پرواز های رفت و برگشت دارد و همین موجب گردیده تا مسافرین با خرید بلیط هواپیما ترکیش ایرلاین به راحتی از شهرهای مختلف ایران به ترکیه و یا مسیرهای مختلف سفر کنند.

بلیط های این شرکت دارای 2 کلاس اصلی پروازی با نامهای اکونومی – کلاس بیزینس میباشد . بلیط اکونومی این شرکت هواپیمایی که با نرخ های مختلف روی سیستم فروش بلیط مشخص است، دارای بار مجاز 30کلیوگرم در مسیر های خارجی و 20 کیلوگرم در مسیرهای داخلی میباشد. بلیط های بیزینس کلاس هواپیمایی ترکیش ایرلاین از میزان بار 40 کیلوگرم برخوردار هستند .

با سفرتیک بلیط چارتر و بلیط سیستمی خود را به صورت کاملا آنلاین رزرو کنید.

date_range چهارشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۶ remove_red_eye 2005 بازدید favorite_border 0 chat 0
ثبت نظر
chat 0