{{ctrl.notification}}

فرودگاه آغاجاری

فرودگاه آغاجاری

مراحل خرید بلیط هواپیما در سفرتیک هم همچون سایت‌های خرید آنلاین دیگر، شامل انتخاب، پرداخت و دریافت بلیط هواپیما می‌شود. اما یکی از تفاوت‌های سفرتیک با سایت‌های دیگر، در تعداد ایرلاین‌های ایرانی و خارجی برای خرید بلیط هواپیما است؛ شما می‌توانید در سفرتیک از بین هزاران ایرلاین دنیا بلیط هواپیما انتخاب و با بهترین قیمت خرید کنید. کاربران سفرتیک می‌توانند هروقت از سال و در هر ساعت از شبانه‌روز، رزرو آنلاین هتل و پرواز را بدون هزینه‌های اضافی با پرداخت آنلاین و ریالی از طریق درگاه بانک‌های معتبر ایرانی انجام دهند و همان لحظه تاییدیه رزرو بگیرند. بعد از خرید هم، سفرتیک برایتان رسید قطعی خرید را ارسال می‌کند و می‌توانید از خریدتان مطمئن باشید. پروازهای چارتری سفرتیک هم که برای مقاصد داخلی فعال هستند، با ضمانت خرید ارائه می‌شوند و در این صورت می‌توانید نسبت به پرواز قطعی بلیط هواپیمای پرواز چارترتان مطمئن باشید.

حتما بخوانید: بلیط چارتر چیست؟

 رزرو هتل در سفرتیک هم، با امکان انتخاب از میان صدها هتل در هر مقصد، تصمیم‌گیری و خرید را برایتان راحت‌تر می‌کند. علاوه بر این‌ها سفرتیک کارگزار ویزای بعضی مقاصد در دنیا هم هست تا ویزا را هم بدون دردسر دریافت کنید.

حتما بخوانید: رزرو بلیط هواپیما از هزار ایرلاین داخلی

فرودگاه آغاجاری

فرودگاه آغاجاری (یاتا: AKW – ایکائو: OIAG) یکی از فرودگاه‌های ایران است که در استان خوزستان شهر امیدیه قرار دارد. این فرودگاه در ارتفاع 2٬113 متری از سطح دریا واقع شده است.

خرید بلیط هواپیما فرودگاه آغاجاری

فرودگاه شرکت بهره‌برداری نفت و گاز آغاجاری فعالیت خود را در سال 1335 آغاز و ماموریتش حمل و نقل کالا و مسافر بین مناطق نفتی گچساران، خارک، اهواز و آبادان بوده است. همچنین نقش جابجایی کارکنان شرکت نفت در دوران جنگ ایران و عراق را داشته است. بازسازی این فرودگاه در سال 1389 صورت گرفته است.

با سفرتیک بلیط چارتر و بلیط سیستمی خود را به صورت کاملا آنلاین رزرو کنید.

date_range سه شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۶ remove_red_eye 397 بازدید favorite_border 0 chat 0

ثبت نظر

chat 0