{{ctrl.notification}}

فرودگاه ابوموسی

فرودگاه ابوموسی

خرید بلیط هواپیما هم مثل همه خریدهای آنلاین، سه مرحله دارد؛ انتخاب، پرداخت و دریافت محصول. اولین و مهم‌ترین مرحله برای مسافران، انتخاب بلیط هواپیما و پرواز مناسب است. بسته به مقصد و تاریخی که در نظر دارید، می‌توانید پروازهای مختلف را ببینید و بهترین ساعت و قیمت بلیط هواپیما را انتخاب کنید. گاهی جابه‌جایی یک روزه در تاریخ سفرتان، می‌تواند قیمت بلیط هواپیما را تغییر بدهد. خیلی وقت‌ها هم، خرید زودتر، در پایین‌تر آمدن قیمت بلیط هواپیما تاثیر زیادی دارد. معمولا هرچه زمان سفرتان به تاریخ خریدتان نزدیک‌تر باشد، قیمت بلیط هواپیما بیشتر می‌شود. در زمان انتخاب بلیط هواپیما، باید به نام فرودگاه مبدا و مقصد، ساعت دقیق پرواز و تعداد توقف‌های هر پرواز توجه کنید. گاهی اوقات بدون توجه به تعداد توقف، پروازی را می‌خرید که به‌جای 3 ساعت، 24 ساعت در راه است و یک یا دو توقف طولانی در شهرهای دیگر دارند. بعد از انتخاب بهترین پرواز و ورود اطلاعات لازم، مرحله پرداخت و خرید بلیط هواپیما است. در اینجا می‌توانید هزینه را آنلاین و از طریق کارت‌های عضو شتاب پرداخت و خریدتان را قطعی کنید. بعد از این، بلیط هواپیما به مقصد انتخابی‌تان برای شما ایمیل می‌شود و می‌توانید سفرتان را آغاز کنید.

فرودگاه ابوموسی

فرودگاه ابوموسی فرودگاهی در کشور ایران با کد یاتا AEU و ایکائو OIBA می باشد.این فرودگاه در جزیره ابوموسی قرار دارد.شرایط جغرافیایی ابوموسی و قرار گرفتن آن در خلیج فارس و فاصله نسبتا دور این جزیره از سواحل سرزمین مادری، نقش فرودگاه ابوموسی را فراتر از ترابری مسافران به پشتیبان و تامین‌کننده اصلی نیاز بازار به خصوص میوه و تره بار، مواد پروتئینی و لبنی شهروندان آن نیز گسترش داده است.

خرید بلیط هواپیما فرودگاه ابوموسی

فرودگاه در سال 1373 راه اندازی شده و ازسال 85 پروازهای این فرودگاه به صورت روزانه توسط شرکت‌های هواپیمایی آریا و کیش ایر انجام شده است. در حال حاضر پروازهای هفتگی این فرودگاه 16 سورتی است و از نظر تعداد پرواز در بین 55 فرودگاه کشور در رده 21 و ازنظر جابجایی مسافر در رده 23 کشوری است.

با سفرتیک بلیط چارتر و بلیط سیستمی خود را به صورت کاملا آنلاین رزرو کنید.

date_range شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۶ remove_red_eye 511 بازدید favorite_border 0 chat 0
ثبت نظر
chat 0