{{ctrl.notification}}

فرودگاه بم

خرید بلیط هواپیما و بهترین روش آن

خرید آنلاین بلیط هواپیما در کنار همه مزیت هایی که دارد، می تواند چالش هایی جزئی نیز به همراه داشته باشد، معمولا نرسیدن به پرواز یا به تاخیر افتادن سفر به دلیل عدم امکان خرید بلیط هواپیما  در زمان مناسب، از موارد پرتکرار چالش خریدهای آنلاین است. مطلب زیر به شما کمک می کند که با برخی از این چالش ها آشنا شوید و برای آن راه حل داشته باشید. این موارد بدین معنی نیست باید برای خرید بلیط ارزان، مناسب و با کیفیت حضورا به چندین آژانس‌های مسافرتی رجوع کنید. شاید ساده و بداهه به نظر برسد، اما بسیاری از افراد به این توصیه ساده هم توجه نمی کنند و با مشکلات متعددی مواجه می شوند. سایت یا برنامه موبایلی که از آن بلیط هواپیما خریداری می کنید باید و حتما مجوزهای قانونی تجارت الکترونیک خصوصا «نماد اعتماد الکترونیک» را داشته باشد. نماد اعتماد الکترونیک مجوز احراز هویت مالک سایت است. این نماد توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیک وزارت صنعت و معدن و تجارت صادر می‌شود که با کلیک کردن روی آن، صفحه‌ای جدید باز می شود و مشخصات تأیید شده مالک سایت را نمایش می‌دهد.

سایت فرودگاه بم را از لینک روبرو مشاهده فرمایید : http://opizo.me/XSZCDm

 

حتما بخوانید: تخفیفات گروهی در خرید بلیط هواپیما

قرار نیست خرید آنلاین بلیط هواپیما باعث شود با انتخاب های محدودتری نسبت به خرید فیزیکی یا تلفنی مواجه شوید. از برنامه موبایلی و سایتی استفاده کنید که محدودیت خرید از یک شرکت خاص را نداشته باشد. این گزینه اهمیت زیادی در تعیین قیمت بلیط هواپیما و رقابتی کردن کیفیت خرید دارد. ممکن است صرفا از طریق جستجو یا پرس و جو به یک سرویس خرید بلیط آنلاین برسید که صرفا نماینده یک شرکتی خاص است. بدیهی است که شما با محدودیت انتخاب قیمت و خدمات مواجه خواهید شد. هر چقدر گزینه‌های خرید بیشتر باشد، قدرت انتخاب بیشتری دارید.

فرودگاه بم

شهرستان بم یکی از شهرستانهای استان کرمان در جنوب شرقی ایران است. مرکز این شهرستان شهر بم است. جمعیت شهرستان بم بنا بر سرشماری سال ۱۳۹۵ مرکز آمار ایران برابر ۲۲۸٬۲۴۱ نفر بوده‌است. این شهرستان از شمال و غرب به شهرستان کرمان، از جنوب غرب به شهرستان جیرفت، از جنوب به شهرستان عنبراباد و و رودبار جنوب، از مشرق با شهرستانهای نرماشیر و ریگان و فهرج محدود می‌شود. مساحت شهرستان ۵۱۷۵ کیلومترمربع می‌باشد. مرکز این شهرستان از نظر جغرافیایی در ۵۸ درجه و ۲۱ دقیقه طول شرقی و ۲۹ درجه و ۶ دقیقه عرض شمالی و ارتفاع از سطح دریا ۱۰۵۰ متر و مساحت شهرستان بم ۱۷۷۵۵ کیلومتر مربع می‌باشد. شهر بم در ۱۹۵ کیلومتری جنوب شرقی کرمان و در منطقه شرق استان واقع شده‌است و این شهر مرکزیت فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی، اداری منطقه شرق استان کرمان است.

فرودگاه بم فرودگاهی است که در شرق شهر بم استان کرمان قرار گرفته است. این فرودگاه از سال ۱۳۸۹ جز فرودگاه‌های مرز هوایی است. شرکت های هواپیمایی فعال در این فرودگاه آسمان و ماهان هستند که به مقصد تهران دایر می باشند.

خرید بلیط هواپیما فرودگاه بم

این فرودگاه از جمله فرودگاه‌های مؤثر و حساس کشور به دلیل ارائه خدمات مطلوب در وضعیت بحران زلزله بم محسوب می شود و چنانچه حتی تعداد پرواز بالایی نداشته باشد، اما به اهمیت خدمت‌ رسانی در مواقع اضطراری به خوبی عمل کرده است.

با سفرتیک بلیط چارتر و بلیط سیستمی خود را به صورت کاملا آنلاین رزرو کنید.

date_range چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶ remove_red_eye 7583 بازدید favorite_border 0 chat 0

ثبت نظر

chat 0