{{ctrl.notification}}

فرودگاه بین المللی بندرعباس خرید بلیط هواپیما

خرید بلیط هواپیما و امکان مقایسه آن ها

سایت یا برنامه‌ای که از آن خرید می‌کنید حتما باید گزینه و امکانات مقایسه درکنارِ همِ قیمت‌ها و امکانات را را از شرکت‌های مختلف دارا باشد. صرف این که بخواهید از یک سایت خرید کنید که قابلیت خرید بلیط هواپیما از چند شرکت را داشت باشد اما نتوانید آنها را با هم مقایسه کنید کافی نیست. ازسرویسی بلیط تهیه کنید که امکانات بلیط ها را بر اساس قیمت و امکانات به سادگی مقایسه و نمایش دهد. متاسفانه این ذهنیت غلط که از سالهای ابتدایی اینترنت شکل گرفته است هنوز در برخی موارد دیده می‌شود که باید در اینترنت حضور غیر واقعی (اسم و مشخصات و ..) داشت که اشتباه است، وقتی از سایت معتبری خرید کنید می‌توانید با اطمینان کامل به سایت اعتماد کرده اطلاعات واقعی مثل کدملی، شماره تماس تماس درست، شماره تلفن همراه، ایمیل و حتا مشخصات پاسپورت خودتان را ارائه کنید.

حتما بخوانید: عامل موثر در خرید بلیط هواپیما

خرید بلیط هواپیما دقیقه نود و آخر وقت را با بلیط و تور لحظه آخر اشتباه نگیرید.معمولا در خریدهای آنلاین خطاهای فروش مضاعف ( فروش یک بلیط به دو نفر همزمان) و همچنین فروش بلیط بسته شده وجود ندارد اما هیچگاه خرید بلیط هواپیما را به چند ساعت قبل از سفر یا همان روز سفر موکول نکنید. ممکن است اینترنت این تعمیم اشتباه را ایجاد کند که در هر لحظه می‌توانید خرید کنید و محدودیت زمانی ندارید، این کاملا درست است اما محدودیت تعداد و زمان بلیط ها قطعا هست. یک در واقع سرویس‌دهی آنلاین، خود بخشی از سامانه فروش بلیط هواپیما یک شرکت بزرگتر مثل شرکتهای هواپیمایی است. یک سرویس خوب فروش بلیط هواپیما پیدا کنید، همه بلیط‌های خودتان و خانواده را از یک سرویس و با یک نام کاربری خرید کنید. وقتی مشتری دائم یک سرویس باشید از مزایا، تخفیف‌ها و طرح‌های آن می‌توانید استفاده کنید. به این شکل دراز مدت بلیط ارزان‌تر یا به همان نسبت با کیفیت‌تری خواهید خرید.  تفاوت و زمان‌بندی بین پروازها را در هنگام خرید بلیط هواپیما به خوبی و با دقت ارزیابی کنید، اهمیت این موضوع زمانی خود را نشان می دهد یک یا چند ساعت در یک فرودگاه منتظر پرواز بعدی شوید یا جلسه و قرار دیگری در مقصد داشته باشیدکه زمان بندی و تفاوت پرواز‌های برنامه ریزی زمان‌بندی شما را تغییر دهد.

فرودگاه بین المللی بندرعباس

فرودگاه بین المللی بندرعباس دارای طول جغرافیایی ۵۶۲۲۳۹ E و عرض جغرافیایی ۲۷۱۳۰۷N بوده و فاصله آن تا مرکز شهر حدود ۵/۸ کیلومتر است. این فرودگاه در زمینی به مساحت ۴/۴۸۱ هکتار بنا گردیده است. کار ساخت فرودگاه جدید بندرعباس (فرودگاه فعلی) در سال ۱۳۴۹ به اتمام رسیده، اما در حدود سال‌های ۱۳۳۹ تا ۱۳۴۶ ناوگان حمل‌ونقل هوایی ایران که شامل هواپیمایی DC۳ و DC۶ بود، در محلی بنام بندکناران واقع در ۲۵ کیلومتری جاده فعلی بندرعباس-سیرجان (باباغلام) اقدام به انجام پرواز می‌کرده، سپس فرودگاه بندرعباس از سال ۱۳۴۶ تا سال ۱۳۴۹ به محل دیگری که هم اکنون قسمتی از بیمارستان شهید محمدی در آن واقع شده است، انتقال یافت. فرودگاه جدید پس از تکمیل باند اول خود و بدون تکمیل ساختمان ترمینال آن مورد بهره برداری قرار گرفت، تکمیل این ساختمان تا ۱۳۵۰ به طول انجام و پس از آن کار نصب کامل دستگاه‌های ناوبری این فرودگاه رسما آغاز و همان سال به پایان رسید و امروزه انواع هواپیماهای C۱۳۰ ،AN۷۴ ،IL۷۶ ،F۱۰۰ ،ATR ،F۵۰ ،TU۱۵۴ ،A۳۲۰ ،A۳۱۰ ،A۳۰۰ ،B۷۴ ، B۷۲۷ ،Freind ship ،Y۱۲ FA۲۰ و F۲۸ ،AN۲۶ در این فرودگاه بین المللی نشت و برخاست می‌کنند.

خرید بلیط هواپیما فرودگاه بندرعباس

فرودگاه بندرعباس در حال حاضر در حدود ۲۱ پرواز در روز و حدود ۱۵۰ پرواز در هفته دارد که در مسیرهای تهران - مشهد- شیراز - اصفهان - اهواز - دبی - شارجه - چابهار و کلمبو و جزایر کیش و ابوموسی انجام می‌گردد.

بیشتر بدانید: مناسب ترین قیمت بلیط هواپیما چه زمانیست؟

از فروردین سال ۱۳۹۵ تاکنون فرودگاه بین المللی بندرعباس با میزبانی ۸۴۱۴ مسافر و ۱۶۰ پرواز داخلی و بین المللی شاهد افزایش ۵/۱۴ درصدی پروازها و ۱۲ درصدی جابه‌جایی مسافر نسبت به زمان مشابه در سال گذشته بود. به گزارش روابط عمومی اداره کل فرودگاه‌های استان هرمزگان از آغاز سفرهای نوروزی امسال تا یکشنبه هشتم فروردین سال ۹۵ که اوج ترافیک در فرودگاه بین المللی بندرعباس را شاهد بودیم، حدود ۳۲۰ پرواز صورت گرفت که در بخش داخلی ۱۴۶ پرواز ورودی و خروجی و در بخش بین المللی این فرودگاه ۱۴ پرواز ورودی و به همین میزان پرواز خروجی انجام شد. همچنین از مجموع ۱۶۶۴۵ مسافر این فرودگاه تعداد ۷۰۶۸ نفر ورودی و ۶۴۶۸ نفر خروجی پروازهای داخلی و تعداد ۱۳۴۶ نفر ورودی و ۱۷۶۳ نفر خروجی در بخش بین المللی این فرودگاه بودند. آمارهای کل در مجموع نشان دهنده افزایش ۱۴/۵ درصدی پروازها و ۱۲ درصدی مسافر نسبت به مدت مشابه در سال پیش بوده است.

با سفرتیک بلیط چارتر و بلیط سیستمی خود را به صورت کاملا آنلاین رزرو کنید.

date_range شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ remove_red_eye 2066 بازدید favorite_border 0 chat 0

ثبت نظر

chat 0