{{ctrl.notification}}

هواپیمایی آتا

خرید بلیط چارتر و راه های موثر خرید در آن

بطور کلی برای تهیه بلیط هواپیما ارزان اول باید ایرلاین های مختلف مسیر سفرتان را مشخص کنید، سپس با تحقیق و بررسی ایرلاین های ارزان قیمت را مشخص کنید. بهتر است فقط به اطلاعات آژانس ها اکتفا نکنید و خودتان هم دست بکار شوید. شما میتوانید به سایت های مختلف رزرو بلیط هواپیما مراجعه کنید و اطلاعات کافی از ایرلاین های مختلف را تهیه کنید و با مقایسه آنها انتخاب خود را انجام دهید. به دنبال ارزانترین ایرلاین ها و ارزانترین کلاس پرواز باشید. بهتر است از قبل بلیط سفر خودرو تهیه کنید . بیشتر شرکت های هواپیمایی بلیط های خود را به عنوان بلیط پرواز با کلاس پروازی ارزانتر پیش فروش می کنند و هرچه به زمان پرواز نزدیکتر میشوند قیمت بلیط هواپیما خود را بالاتر میبرند.حتما به شرایط تهیه بلیط هواپیما توجه کنید که درصورت کنسل کردن بلیط متحمل ضرر بسیاری نشوید. در سیستم های رزرو بلیط آمادئوس شرایطی فراهم شده که مسافران میتوانند با ارائه مشخصات خود با توجه به پاسپورت اقدام به رزرو بلیط هواپیما کنند در این شرایط شرکت های هواپیمایی مهلت زمان خرید را به مسافران اعلام میکنند و در صورتی که در آن مدت اقدام به خرید بلیط نکنند، سیستم بصورت خودکار رزرو آنها را کنسل میکنند. این موضوع بسیار مهم است چرا که هم زمان کافی به شما میدهد و هم بلیط را با قیمت مناسب در اختیار شما قرار میدهد. اگر موفق به تهیه بلیط هواپیما به این شیوه نشدید میتوایند اقدام به رزرو بلیط در کلاس پرواز بالاتر کرده و در لیست انتظار نرخ ارزانتر منتظر بمانید که اگر دیگران بلیط خود را کنسل کردند بتوان جایگزین آنها شد به این ترتیب ممکن است بتوانید در طی این مدت بلیط ارزان قیمت هواپیما تهیه کنید.

هواپیمایی آتا

هواپیمایی آتا هواپیمایی خصوصی ایرانی است که خاستگاه آن در شهر تبریز قرار دارد. این شرکت با تصویب هیئت دولت، در تاریخ ۲۷ آذر ۱۳۸۷، به عنوان شانزدهمین شرکت هواپیمایی کشور ایران، راه‌اندازی شد. نخستین پرواز شرکت هواپیمایی آتا در تاریخ ۱۰ دی ۱۳۸۸ هجری شمسی همزمان با افتتاح این شرکت توسط وزیر راه و ترابری وقت، از فرودگاه بین‌المللی تبریز به مقصد مشهد صورت پذیرفت و پروازهای رسمی شرکت هواپیمایی آتا از تاریخ ۱۷ بهمن ۱۳۸۸ هجری شمسی از تبریز به مقصد تهران انجام شد. شرکت هواپیمایی آتا فعالیت خود را با ۴ فروند هواپیمای مک‌دانل داگلاس MD-83 با ظرفیت ۱۶۵ نفر مسافر آغاز نمود؛ در حال حاضر این شرکت دارای ۶ هواپیمای بوئینگ MD و ۴ هواپیمای ایرباس A320 و ۳ فروند بوئینگ 737 است. مدیر عامل شرکت هواپیمایی آتا یونس دقیق‌کیا و مالک و سهامدار اصلی این شرکت، محمدرضا زنوزی مطلق است.

خرید بلیط هواپیما آتا

ایرلاین آتا برنامه‌های جدی در راستای برقراری پروازهای خارجی به مقصدهای استانبول، مسکو، بغداد، آنکارا، ایروان، نخجوان، باکو و نجف دارد. این شرکت هواپیمایی در حال حاضر با توجه به قدمت خود توانسته است پوشش پروازی خوبی در پروازهای داخلی و خارجی برای خود رقم زند. عملکرد رو به رشد ایرلاین آتا باعث گردید تا این شرکت هوایی در سال ۹۱ پنجمین شرکت از نظر جابه‌جایی مسافر گردد و در سال ۹۲ نیز جایگاه خود را به چهارم ارتقا دهد.

با سفرتیک بلیط چارتر و بلیط سیستمی خود را به صورت کاملا آنلاین رزرو کنید.

date_range چهارشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۶ remove_red_eye 2144 بازدید favorite_border 0 chat 0
ثبت نظر
chat 0