{{ctrl.notification}}

هواپیمایی اترک

خرید بلیط هواپیما و روش های آن

برای تهیه بلیط هواپیما روش های متفاوتی وجود دارد. یکی از راهها برای رزرو بلیط هواپیما و یا خرید بلیط هواپیما مراجعه حضوری به دفاتر آژانس های هواپیمایی است که شما از این طریق میتوانید بلیط خود را رزرو کنید. روش دیگر تماس تلفنی با دفاتر آژانس های هواپیمایی است و در نهایت آخرین روش رزرو آنلاین بلیط هواپیما است. هرچند رفته رفته روش های اول و دوم کم رنگتر میشوند و با توجه به امکانات و شرایط این روزها در زمینه دسترسی به اینترنت و وجود سایت های مختلف رزرو اینترنتی بلیط هواپیما روش سوم رونق بیشتری گرفته است. اما همچنان این روش ها در کنار روش سوم بکارگرفته میشود. از طریق وبسایت سفرتیک ارزان ترین بلیط های پرواز اعم از بلیط چارتر و بلیط سیستمی را تهیه فرمایید.

هواپیمایی اترک

شرکت هواپیمایی اترک (Atrak Air) یکی از جدیدترین شرکت‌های هواپیمایی خصوصی ایران است. بر اساس مجوز فعالیت سازمان هواپیمایی کشوری بیس این شرکت شهر بجنورد است. این شرکت در سال ۱۳۹۱ با اخذ کلیه مجوزهای داخلی و بین‌المللی آغاز به کار کرد. با وجود برنامه‌ریزی برای ورود چهار فروند هواپیما، ناوگان این شرکت هم اکنون دارای سه فروند ایرباس ای۳۲۰ است.

خانواده هواپیمای ایرباس ۳۲۰ در دنیا شامل ایرباس ۳۱۸ ، ۳۱۹ ، ۳۲۰ و ۳۲۱ می باشد که اصطلاحا به آن خانواده ایر باس ۳۲۰ می گویند. در زمان ارائه این هواپیما در جهان استقبال بسیار خوبی از آن به عمل آمد. این هواپیما به صورت بدنه باریک طراحی شده و دارای یک راهروی مسافری است. طراحی آن از تکنیک Fly By Wire سود می برد که این بدان معناست که کنترل کننده های آن به صورت کاملا الکتریکی و کامپیوتری بوده و استفاده از کابلهای کنترل کننده مکانیکی در آن به حداقل رسیده است.

خرید بلیط هواپیما اترک

با توجه به اینکه موضوع ایمنی در پرواز اولویت اصلی شرکت هواپیمایی اترک می باشد، استفاده از کادر پروازی و فنی متخصص و با تجربه سر لوحه کار این ایرلاین قرار گرفته است.شرکت هواپیمایی اترک توانست سومین هواپیمای ایرباس A۳۲۰ خود رادر مورخه ۱۳۹۴/۰۸/۱۹ وارد کشور نماید واکنون در حال بررسی و چک های فنی هواپیمای مذکور توسط مهندسین داخلی می باشد.

با سفرتیک بلیط چارتر و بلیط سیستمی خود را به صورت کاملا آنلاین رزرو کنید.

date_range جمعه ۱۹ آبان ۱۳۹۶ remove_red_eye 454 بازدید favorite_border 0 chat 0

ثبت نظر

chat 0