{{ctrl.notification}}

هواپیمایی اتریش رزرو بلیط هواپیما

رزرو بلیط هواپیما و استرداد آن

تا چه زمان بلیط هواپیما را میتواند مسترد نماییم؟ و چه مبلغی از پول بلیط هواپیما کسر خواهد شد؟ ۳ روز قبل از پرواز تا ساعت ۱۲: در این حالت ۵ درصد از هزینه بلیط هواپیما کسر میشود. ۱ روز قبل از پرواز تا ساعت ۱۲: در این حالت ۱۰ درصد از هزینه بلیط هواپیما کسر میشود. ۳۰ دقیقه قبل از پرواز: در این حالت ۳۰ درصد از هزینه بلیط هواپیما کسر میشود. ۳۰ دقیقه قبل از پرواز تا بعد از پرواز: در این حالت ۳۰ درصد از هزینه بلیط هواپیما کسر میشود. چنانچه قصد خرید یا رزرو بلیط هواپیما برای پروازهای داخلی و خارجی دارید، توصیه ما به شما این است که پیش از انجام این کار اطلاعات کافی بدست آورید تا بتوانید شرایط را به گونه ای تنظیم کنید که بهترین گزینه را انتخاب نمایید. در صورتی که نیاز به مشاوره دارید. همکاران ما خوشحال میشوند به شما کمک کنند تا بهترین انتخاب را داشته باشید.

هواپیمایی اتریش

شرکت هواپیمایی اتریشی اتریش Austrian Airlines در سال 1957 تاسیس شد این شرکت بزرگترین شرکت هواپیمایی کشور اتریش و یکی از زیر مجموعه های هواپیمایی لوفتهانزا آلمان می باشد ایرلاین اتریش دارای بیش از 80 هواپیمای مسافربری و باربری است.دفتر مرکزی و فرودگاه مرکزی ( فرودگاه بین المللی وین Vienna International Airport ) شرکت هواپیمایی اتریشی اتریش Austrian Airlines در شهر کویت سیتی کشور کویت است.

خرید بلیط هواپیما سفرتیک

شرکت هواپیمایی اتریشی اتریش Austrian Airlines در حال حاظر به بیش از 130مقصد مختلف در قاره های آفریقا وآسیا و اروپا و آمریکا پرواز های مسافربری و باربری انجام می دهد که از شهرهای ایران فقط تهران جز مقاصد این ایرلاین می باشد و شما می توانید بوسیله هواپیمایی اتریشی اتریش Austrian Airlines از تهران و اصفهان به مقاصد زیر پرواز انجام دهید. مهمانداران هواپیمایی اتریشی اتریش Austrian Airlines یکی از آموزش دیده ترین مهمانداران بین شرکتهای هواپیمایی می باشند و به علت وجود مهماندار از ملیت های مختلف امکان صحبت با زبان های مختلف را دارند.

با سفرتیک بلیط چارتر و بلیط سیستمی خود را به صورت کاملا آنلاین رزرو کنید.

date_range شنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۶ remove_red_eye 2206 بازدید favorite_border 0 chat 0
ثبت نظر
chat 0