{{ctrl.notification}}

هواپیمایی تابان

خرید بلیط هواپیما و شیوه خرید ارزان آن

هرچه تعداد افراد که میخواهند به سفر بروند بیشتر باشید قیمت بلیط هواپیما مناسب تراست.این موضوع به ندرت درباره ایرلاین ها صدق میکند.معمولا تخفیفات گروهی کم و با فاصله هستند.چون ایرلاین های معمولا تعداد صندلی محدودی در هر پرواز دارند که با نرخ ارزانتری بفروش می رسانند.البته گاهی اوقات شما میتوانید با معرفی چند مسافر قیمت بلیط هواپیما خودتان را با قیمت خوبی تهیه کنید.فرض کنید یک ایرلاین 2 صندلی با قیمت 100 دلار دارد و قیمت بقیه بلیط در کلاس بالاتر 150 دلار است،اگر برای 4 نفر به دنبال بلیط هواپیما هستید قیمت هر بلیط برای هر صندلی 150 دلار تموم میشه اما اگه به دنبال 2 بلیط هواپیما بگردید میتوانید 2 بلیط را با قیمت 110 دلار و برای 2 بلیط دیگه هرکدام 50 دلار بیشتر پرداخت میکنید.آیا می دونید این کار رو چطور انجام دهید؟ همیشه اول برای کل گروه به دنبال بلیط هواپیما بگردید و مطمئن بشید که پرواز برای همه افراد گروه صندلی کافی دارد . سپس جستجو برای یک گروه کوچک تر را امتحان کنید.اگه قیمت برای گروه کوچکتر پایین اومد،بلیط هواپیما رو برای گروه کوچکتر بخرید و سپس برای بقیه اعضای گروه به دنبال بلیط بگردید.این کار ممکن است وقت زیادی ببرد اما به پس انداز پول هم فکر کنید. وبسایت سفرتیک با ارائه بلیط ارزان چارتر ارزان ترین بلیط ها را در اختیار شما قرار میدهد.

سایت هواپیمایی تابان را از لینک روبرو مشاهده فرمایید: http://2ad.ir/d7ox8

هواپیمایی تابان

شرکت هواپیمایی تابان (Taban Airlines) یکی از جدیدترین شرکت‌های هواپیمایی خصوصی ایران است. مرکز این شرکت در شهر مشهد است. این شرکت در سال ۱۳۸۴ موفق به کسب مجوز از سازمان هواپیمایی کشوری ایران شد و از سال ۱۳۸۵ پروازهای خود را به طور رسمی آغاز کرد. تابان توسط خلبان اصغر عبدالله‌پور و با مشارکت منطقه ویژه اقتصادی سرخس و شرکت سهامی توس گستر فعالیت خود را آغاز کرد.

خرید بلیط هواپیما تابان

 تابان دارای 9 فروند هواپیما است که از این تعداد 5 فروند هواپیما MD-88 ، یک فروند هواپیما ایرباس A310-300 و باقی نیز یک فروند از هر یک ازهواپیماهای بوئینگ B77-400 ، B757-200 ، B146-RJ می باشد. از بدو تاسیس و شروع پروازها تمامی فعالان پروازهای این شرکت توانستند زمینه پروازهای داخلی و خارجی را با قید رضایت مشتریان فراهم کنند؛ افزایش و ارتقاء ناوگان و سرویس دهی متناسب با انتظارات مسافران با هدف ارتقاء و جلب رضایت بیشتر از مشهد به نقاط مختلف انجام دهند.

با سفرتیک بلیط چارتر و بلیط سیستمی خود را به صورت کاملا آنلاین رزرو کنید.

date_range جمعه ۱۲ آبان ۱۳۹۶ remove_red_eye 2622 بازدید favorite_border 0 chat 0
ثبت نظر
chat 0