{{ctrl.notification}}

هواپیمایی زاگرس

قیمت بلیط هواپیما و عامل مقصد و زمان در آن

شما باید با توجه به مقصد و زمان سفر و هزینه های سفرتان بلیط هواپیما تهیه کنید،پس خود را زیاد درگیر پیدا کردن ارزانترین بلیط هواپیما نکنید.همین که ارزان باشد کافی است. پس ایرلاین و فرودگاه  مورد نظرتان را انتخاب کنید ، معمولا شهرهایی که چند فرودگاه دارند از فروگاه های درجه پایینتر برای ایرلاین های ارزانقیمت و پروازهای داخلی استفاده میکنند، ممکن است این فرودگاه ها از نظر موقعیت مکانی دورتر از شهر باشند، با توجه به هزینه تان برای رفتن به شهر و ایرلاین ها بدون عجله و با تأمل  بلیط هواپیما خود را تهیه نمایید. سفرتیک بیشتر مواقع بلیط ارزان چارتر را ارائه مینماید.

سایت هواپیمایی زاگرس را از لینک روبرو مشاهده فرمایید: http://2ad.ir/avNL2

هواپیمایی زاگرس

شرکت هواپیمایی زاگرس در سال 1384 با ثبت در منطقه آزاد اروند و با ورود دو فروند هواپیمای توپولوف فعالیت خود را آغاز کرد و در سال 1386 با ورود دو فروند هواپیمای بویینگ MD رنگ و بویی دیگر گرفت. اولین پرواز بین المللی زاگرس در سال 1387 با پرواز در مسیر تهران – دمشق انجام شد. این شرکت توانست در مدتی کوتاه، با افزایش تعداد هواپیماهای ناوگان خود نامی شایسته در میان شرکت های مطرح و رو به رشد کشور به دست آورد و سهم به سزایی در حمل و نقل هوایی کشور را عهده دار شود. زاگرس با دریافت گواهینامه Part 145 و Part M در بخش مهندسی تعمیرات هواپیما و ساخت کیترینگ مجهز به دستگاه های پیشرفته و مطابق با استانداردهای روز، گام های رو به رشد خود را در جهت ارتقای خدمات پروازی برداشته است. همچنین با استفاده از استانداردهای کیفی و ایمنی بالا و به کار گیری نیروی انسانی متخصص و مجرب در برقراری پروازهایی ایمن و مطمئن تلاش نموده است.

خرید بلیط هواپیما زاگرس

ناوگان هواپیمایی زاگرس در حال حاضر دارای 21 فروند هواپیما، شامل ایرباس321 ، ایرباس 320، ایرباس 319 و بویینگ ام دی است و با ارایه بیش از 3400 صندلی، آماده پرواز در کلیه مسیرهای داخلی و بین المللی می باشد. این شرکت توانسته است با رشد 35 درصدی مسیرهای پروازی داخلی و خارجی و رشد 75 درصدی مسافران، پذیرای جابجایی بیش از 3,000,000 مسافر در یک سال اخیر باشد.

با سفرتیک بلیط چارتر و بلیط سیستمی خود را به صورت کاملا آنلاین رزرو کنید.

date_range یکشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۶ remove_red_eye 2294 بازدید favorite_border 0 chat 0
ثبت نظر
chat 0