{{ctrl.notification}}

هواپیمایی سپهران

تفاوت در خرید بلیط چارتر و سیستمی

پیش از هرچیز باید بدانید که بلیط هواپیما به ۲ صورت بلیط چارتر و بلیط سیستمی در اختیار مسافران قرار می گیرد. بلیط های سیستمی بلیط هایی هستند که امکان لغو و یا تغییر زمان آنها با کسر مبلغ خسارت امکان پذیر می باشد.اما بلیط چارتر را نمیتوان لغو کرد و یا تاریخ آن را عوض کرد. همانطور که میدانید شرکت های هواپیمایی مختلف بلیط هواپیما را در مسیرهای یکسان ارائه میدهند، بنابراین در تهیه بلیط هواپیما باید به این نکته نیز توجه نمود چرا که ممکن است مسافران رضایت خود را از یک ایرلاین اعلام کنند ولی به دلایلی مایل به مسافرت با ایرلاین دیگر نباشند. ممکن است زمان نیز برایتان مهم باشد بنابراین با چک کردن پروازهای ایرلاین های مختلف میتوانید زمانی را که مورد نطرتان است انتخاب نمایید. قیمت بلیط هواپیما اگرچه در ایرلاین های داخلی یکسان است اما این قیمت برای ایرلاین های خارجی و پروازهای خارجی متفاوت است. بنابراین شما با مقایسه پروازهای مختلف میتوانید برای سفرخود بلیط هواپیما ارزان پیدا کنید.

هواپیمایی سپهران

شرکت هواپیمایی سپهران ( سهامی خاص ) در سال 1390 با اساسنامه ای مشتمل بر 71 ماده و 9 تبصره پس از تصویب مجمع عمومی به ثبت رسید .هواپیمایی سپهران سپس با طی مراحل اداری و حقوقی وتوسعه ناوگان هوایی خود در سال 1395 با اخذ استانداردهای لازم موفق به دریافت گواهینامه صلاحیت پروازی با موضوع فعالیت در حمل و نقل بازرگانی شامل مسافر ، با ر و محصولات پستی از طریق پروازهای برنامه ای منظم و نا منظم و ارائه هر گونه خدمات مربوط به حمل ونقل هوایی به اشخاص حقیقی و حقوقی گردید. از ابتدای تاسیس شرکت مجموعه مدیریت همواره بر تدوین استراتژی های کلان در حمایت از دیدگاه فراگیر سیاست های ایمنی ناوگان ،تولید توانمندی های تخصصی و رعایت اصول مشتری مداری بوده است . که در همین راستا با بکارگیری نیروهای متخصص و با تجربه و همچنین ایجاد سیستم جامع مدیریت ایمنی با بهره گیری از آخرین یافته های جهانی سعی در جامعیت دادن به این مهم و نیل به کیفیتی قابل قبول داشته است .

خرید بلیط هواپیما سپهران

همه تلاش سپهران ارائه خدمات با کیفیتی برتر به وسیله تیمی حرفه ای از خلبانان ، مهمانداران ، و خدمه زمینی آموزش دیده برابر استاندارد های بین المللی این است که مسافران در مقابل انتخاب خود ، آسودگی و ایمنی را با پروازهای هواپیمایی سپهران تجربه نمایند . برنامه ریزی اولیه شرکت هواپیمایی سپهران برای پوشش پروازی داخل کشور، بخصوص ایجاد ارتباطی قوی بین مناطق جنوبی با سایر مناطق کشور می باشد که بر این اساس شبکه پروازی خود ، به مرکزیت پایگاه منطقه جنوب کشور در شیراز را بنا نهاده و افتخار خدمت به هموطنان خود را دارد.

با سفرتیک بلیط چارتر و بلیط سیستمی خود را به صورت کاملا آنلاین رزرو کنید.

date_range جمعه ۱۹ آبان ۱۳۹۶ remove_red_eye 672 بازدید favorite_border 0 chat 0
ثبت نظر
chat 0