{{ctrl.notification}}

هواپیمایی معراج

خرید بلیط هواپیما و برنامه ریزی برای آن

با توجه به عملکرد اکثر شرکت‌های هواپیمایی معمولا از چند هفته قبل از تاریخ پرواز، قیمت بلیط هواپیما اعلام و بلیط هواپیما پیشفروش میشود. بلیط هایی که در این مواقع به فروش میرسد دارای قیمت  پایین‌ترین هستند البته هر چه به تاریخ پرواز نزدیکتر می‌شویم قیمت بلیط هواپیما گرانتر می‌شود. حال میتوانید با توجه به تاریخ سفر خود و با برنامه ریزی خوب برای تهیه بلیط ارزان قیمت هواپیما پیش از سفرتان اقدام کنید. با توجه به سیاست ایرلاین ها در کشور های مختلف معمولا بلیط اروپا 6 ماه قبل از تاریخ پرواز و در کشور آمریکا بین 6 تا 8 هفته قبل از تاریخ پرواز ارائه میشود. پرواز روزهای اول و وسط هفته و ایام غیر تعطیل را انتخاب کنید، همان طور که می دانید یکی از عواملی که بر قیمت بلیط هواپیما تاثیر گذار است تعطیلات و آخر هفته هاست ، گاهی تعطیلات تا 30 درصد قیمت بلیط ها را افزایش می دهد. بنابراین با گرفتن پرواز روزهای اول و وسط هفته میتوانید بلیط هواپیما را با قیمت مناسب تری تهیه کنید. فراموش نکنید که به فکر بازگشتتان هم باشید و بلیط برگشتتان را هم برای روزهای غیر تعطیل تهیه کنید. پس خیلی زودتر از سفرتان بلیط خود را تهیه کنید.  سفرتیک ارائه دهنده مناسب ترین قیمت بلیط چارتر و بلیط سیستمی در هر زمان می باشد.

هواپیمایی معراج

شرکت هواپیمایی معراج در سال 1389 منطبق با استانداردهای سازمان هواپیمایی کشوری تاسیس و خدمات رسانی به مشتریان محترم را آغاز نمود. این شرکت با استفاده از تجارب مدیران و پرسنل خود، خدمات رسانی به مشتریان را با استانداردهای بالای فنی و عملیاتی در بستر جدیدی از ارائه خدمات و احترام به مشتری را مد نظر قرار داده است. از جمله موارد شاخص این ایرلاین میتوان دارا بودن ناوگان مدرن با میانگین سن پایین در کنار پرسنل جوان و با تجربه جهت جلب اعتماد مشتریان محترم را نام برد. توسعه همزمان و همسوی ناوگان هواپیمایی کشوردر کنار رشد توانمندیهای فنی و عملیاتی و ایمنی از شاخصه های مهم این ایر لاین در هدف گذاریهای خود بوده است که در کنار آن با ایجاد آموزشهای مستمر پرسنل و توسعه زیر ساختهای مورد نیاز در جهت نیل به آن گام بر می دارد. هم اکنون این شرکت اکثر شهرهای داخلی و همچنین کشورهای بلغارستان، روسیه، ترکیه، عراق، کویت و امارات دارای ایستگاه فعال بوده و در حال ارائه خدمات و سرویس دهی به مسافران و مشتریان خود می باشند. سیاستگذاری این شرکت ایجاد اطمینان از فضای ایمن به همراه آسودگی و راحتی خیال مسافرین در طول سفر و یک پرواز لذت بخش از ابتدا تا انتهای سفر است که توسط گروه پروازی این شرکت ایجاد می گردد و در این راستا طراحی و رنگ بندی لباس فرم مهمانداری با دقت خاص توسط حرفه ای ترین طراحان پیاده سازی و اجرا گردیده است تا رضایتمندی کامل مشتریان حاصل گردد. امید همیشگی این ایرلاین دستیابی به شعار لذت پروازی مطمئن در طول سفر با اقدامات صورت گرفته است و بهره گیری از انتقادات و پیشنهادات مسافرین بهترین راهنمای ما در پیاده سازی این شعار می باشد. کارکنان و پرسنل این شرکت پس از طی مراحل استخدام تحت نظر بسیاری از مدیران حرفه ای و تراز اوّل این صنعت که در هواپیمایی معراج مشغول به خدمت هستند آموزش و به کارگیری می شوند . استفاده از بهترین کادر خلبانی و مهندسین فنی در کنار بازرسی های مستمر کارشناسان ایمنی و سلامت پرواز کمک شایانی به سرویس دهی سریع، مطمئن و ایمن به مسافرین کرده است که در این راستا کسب رتبه اول کم تاخیر ترین ایر لاین در سال های متوالی موید این امدعاست. استمرار دوره های آموزش عمومی و تخصصی کار کنان هواپیمایی همواره به ارتقاء سطح علمی و توانمندی این مجموعه کمک شایانی نموده است که این خود باعث کاهش مشکلات سفر و مسافرین به کمترین مقدار می نماید.

خرید بلیط هواپیما معراج

عمده فعالیت های هواپیمایی معراج

ارائه خدمات جابه جایی مسافرین در مسیرهای پروازی داخلی و خارجی

ارائه خدمات جابه جایی بار همراه مسافرین

ارائه سرویس های جانبی (ترانسپورت ، هتل ،… )

ارائه خدمات فرودگاهی و سرویس به مسافرین

با توجه به شرایط امروز دنیا و سهم بالای صنعت توریسم در اقتصاد دنیا و با باور به این که یکی از مهره های اصلی این صنعت وجود ایرلاین ها می باشد این شرکت تمرکز خود را در جهت کسب سهم بازار داخل و باز پس گیری بسیاری از فرصت های از دست رفته این صنعت در منطقه بنا نهاده است . این شرکت تلاش خود را به توسعه همه جانبه این صنعت در منطقه چه از نظر سخت افزاری و چه از نظر نرم افزاری با ایجاد زیر ساخت ها و سرمایه گذاری در این بخش به کار بسته است. توسعه صنعت گردشگری در کشور و افزایش سهم توریسم سیاحتی، زیارتی و درمانی از عمده ترین اهداف این شرکت می باشد که با مطالعات میدانی و درک درست از سلایق مشتریان در جهت تقویت بازارهای موجود و ایجاد بازارهای جدید گام برمی دارد. ایجاد پروازهای مطمئن، ایمن و راحت مطابق با شناسایی خواسته های مشتریان از عمده سیاست گذاری های این شرکت است که همواره مد نظر قرار گرفته است.

با سفرتیک بلیط چارتر و بلیط سیستمی خود را به صورت کاملا آنلاین رزرو کنید.

date_range دوشنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۶ remove_red_eye 2265 بازدید favorite_border 0 chat 0
ثبت نظر
chat 0