{{ctrl.notification}}

هواپیمایی نفت

رزرو بلیط هواپیما و عامل موثر زمان در آن

دونستن اینکه چه زمانی به سفر بروید به اندازه زمان خرید بلیط هواپیما مهم است.چراکه مهمترین عاملی که روی قیمت پروازهای ویژه تاثیر دارد این است که پرواز چطور پر شده است، تعطیلات بهار،عید شکرگذاری یا  کریسمس روی سفر تاثیر می گذارد و قیمت بلیط هواپیما از حالت عادی گرانتر میشوند. این موضوع درباره برخی مسیرها مورد علاقه شما، مخصوصا مسیرهای بین المللی که طبیعت فصلی دارند و ایام شلوغ و خلوت دارند صادق می باشد.برای مثال اگه شما میخواهید به اروپا سفر کنید،اگه توی ماه فوریه با مارس که فصل خلوت هست میتونید بلیط هواپیما رو با قیمت فوق العاده ای پیدا کنید اما اگه می خواهید تابستان به سفر برید این بلیط هواپیما رو باید با مبلغی بیش از دو برابر این قیمت پیدا کنید.اگه باید به جاهای پرطرفدار بروید و باید زمانیکه این مسیرها شلوغ هستند به سفر برید باید پیش از سفر بلیط خود را رزرو کنید وگرنه  از تخفیف صندلی پیش فروش بی بهره خواهید بود. وبسایت سفرتیک با ارائه بهترین نرخ های بلیط چارتر به شما در تصمیم گیری بهتر و در نتیجه خرید بلیط هواپیما در بهترین شرایط کمک میکند.

هواپیمایی نفت

هواپیمایی نفت به عنوان اولين فعال صنعت هوايي در كشور ، ابتدا با هدف پشتيباني از عمليات اكتشاف ، استخراج و توسعة عملياتي در مناطق نفتخيز جنوب فعاليت خود را در سال 1305 هجري شمسي تحت عنوان خدمات هوايي آغاز نمود . بعدها از واحدي تحت مديريت مناطق نفتخيز به صورت شركتي مستقل ارتقاء پيدا نمود وتحت عنوان شركت حمل و نقل هوايي ايران – نفت ، زير مجموعة شركت ملي نفت ايران قرار گرفت و نهايتاً در سال 1379 سهام آن به صندوق بازنشستگي كاركنان صنعت نفت واگذار و به شركت هواپيمايي نفت ايران تغيير نام پيدا نمودو در جهت اهداف ترسيم شده ، روند تكاملي خود را در مسير تاريخ پر فراز و نشيب اش كه قريب 90 سال است ، طي مي نمايد . با پيروزي انقلاب اسلامي ايران و خروج كارشناسان و متخصصان خارجي در سال 1357 از كشور ومتعاقب آن آغاز جنگ تحميلي ، بخش وسيعي از كشور به ويژه مناطق نفتخيز و شهر آبادان ( محل اصلي شركت هواپيمايي نفت ايران) زير آتش دشمن قرار گرفت. در آن شرايط بحراني مهندسان ، خلبانان ، كارشناسان و كاركنان خدوم اين شركت در حركتي خود جوش و ايثارگرانه زير حجم آتش دشمن موفق شدند، هواپيماها ، تجهيزات ، ابزار و ادوات حياتي اين صنعت را از آبادان به مكاني امن انتقال داده و بدون نياز به متخصصان خارجي در فعاليتي نوين علاوه بر عمليات پروازي در راستاي استمرار سياستهاي كلان شركت ملي نفت (اكتشاف ، استخراج ، توليد و صادرات ) اقدامات ارزشمند ديگري از جمله جابجايي مجروحين و امداد رساني به رزمندگان و ... را در كارنامة خود به يادگار بگذارد. ازافتخارات ديگر شركت هواپيمايي نفت ايران از ابتداي تأسيس تا به امروز ضريب بالاي ايمني در پرواز مي باشد. به گونه اي كه تاكنون هيچ سانحة همراه با مسافر نداشته و بر اساس آمار جامعة جهاني ، ايمن ترين شركت هواپيمايي خاورميانه لقب گرفته است. از ديگر افتخارات شركت هواپيمايي نفت ايران در سدة دوم فعاليت صنعت نفت كشور تدوين برنامة چشم انداز ده ساله با افق 1404 مي باشد كه موجب باقي ماندن بر سكوي نخست ايمني پرواز در خاورميانه و استفاده حداكثري از توان و قابليت هاي تخصصي و فني بر اساس برنامه هاي تنظيم شده به منظور رسيدن به جايگاه بالاتر در عرصه هاي مختلف خواهد گرديد.

خرید بلیط هواپیما نفت

هم اكنون شركت هواپيمايي نفت همچون گذشته علاوه بر خدمت رساني به كاركنان خدوم شركتهاي تابعة وزارت نفت ، مانند ديگر اير لاين هاي كشور به ساير هموطنان عزيز نيز خدمت رساني مي نمايد. اخيراً با اضافه شدن يك فروند بوئينگ 737 اجاره اي (بصورت ACMI) مسير نوسازي و توسعه ناوگان شركت دنبال مي شود .

با سفرتیک بلیط چارتر و بلیط سیستمی خود را به صورت کاملا آنلاین رزرو کنید.

date_range چهارشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۶ remove_red_eye 2033 بازدید favorite_border 0 chat 0
ثبت نظر
chat 0